stycznia 25, 2018

METAMORFOZA pokoju dla dziecka SZYBKO i TANIO

Pokój naszego maleństwa jest pomalowany na jeden kolor- jasny szary z BECKERSA. Farba świetnie kryje i pozostawia ściany o nieskazitelnej strukturze. Kiedy będziecie mieli zamiar malować pokój dla dziecka zróbcie to dość wcześnie, u nas zapach farby utrzymywał się około dwa tygodnie.

Styl w jakim chciałam zrobić pokój miał być minimalistyczny, kolorystyka stonowana: biały, szarość, mięta i odcienie niebieskiego. Podpasywałabym  to pod styl SKANDYNAWSKI. Ściana przy łóżeczku w pierwotnej wersji miała być w ciemniejszym odcieniu szarego koloru i na niej białe elementy np.: chmurki czy jakieś półeczki. Wizja niestety nieprzeszła w oczach mojego męża;/ Cały pokój pomalował na jeden kolor i musiałam kombinować co z nim dalej...Przeglądając INSTAGRAMA natrafiłam na jakaś metamorfozę pokoju przy użyciu naklejek od firmy PASTELOWELOVE https://www.pastelowelove.pl; jedyny problem jaki był to wybór kolorystyczny. W swojej gamie mają spory wybór kolorystyczny. 


 Pierwsza wizja była ombre: połączenie dwóch kolorów niebieskiego jasny z ciemnym. Mam jednak na uwadze, że kiedyś ten pokój może należeć do dziewczynki i za dużo też nie chciałabym  w nim zmieniać. Niedokońca też wiedzieliśmy jak te niebieskie naklejki będą prezentowały się na szarej ścianie. W efekcie padło na odcień szarego 074- SZARY PÓŁŚREDNI.


Zajęło nam to dosłownie 5 minut. Efekt mi się bardzo podoba. Naklejki bardzo łatwo się przykleja. Polecam!!! Ja jestem zachwycona :)


4 komentarze:

 1. Ostatnio coraz bardziej podobają mi się stonowane, pastelowe kolorki, ładny, minimalistyczny efekt 👍

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :) Pastele królują .. dają bardzo fajny delikatny efekt

   Usuń
 2. Te gwiazdki wyglądają bardzo uroczo, pięknie :) Bardzo mi się podoba taki efekt, obserwuje :*

  OdpowiedzUsuń
 3. Gdybym miała teraz stworzyć pokoik to zdecydowanie wybrałabym jasne kolory z drewnianymi, szarymi i czarnymi elementami, dopiero po czasie wprowadziłabym kolory (dziecko i tak póki jest małe widzi tylko to co kontrastowe)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 emibanasiak , Blogger