stycznia 10, 2018

Łóżeczko niemowlaka- pinio moon

Łóżeczko jakie wybraliśmy do pokoju naszego Malucha pochodzi z kolekcji PINIO MOON. Rozmiar wybraliśmy ten mniejszy 120x60, dodatkowo do łóżeczka domówiliśmy szufladę, która pomieści naprawdę sporo rzeczy.


Łóżeczko posiada trzy poziomy materaca, szczebelki nie są wyjmowane co akurat uważam za duży plus. Łóżeczko jest nowoczesne i nadaje charakter pokoju. Szuflada jest na kółeczkach i wyjeżdża z jednej jak i z drugiej strony łóżeczka, co za tym idzie łóżeczko stawiacie jak i gdzie chcecie. Ja nasze już trzy razy przestawiałam. Do łóżeczka musieliśmy dokupić materac.

  
Przed wyborem odpowiedniego materaca przeczytałam chyba cały internet i wiedziałam mniej jak przed czytaniem, każdy miał inną opinie. Jedni polecali te najtańsze materace dla dziecka ze względu na ryzyko szybkiego zamoczenia przez dzidziusia, inni polecali ten z gryki, pianki czy kokosa. Sama natrafiłam na kilka artykułów gdzie ludzie mający materac z gryki dostrzegli robaki, od razu wiedziałam, że na pewno takiego materaca moje dziecko nie będzie miało. 
Nasz materac do łóżeczka tak naprawdę doradziła nam Pani w sklepie Słoń w Łodzi, sama niedawno urodziła i ma dokładnie taki sam materac jak zakupiłam ja. 

Najważniejsze cechy materaca:

- antyalergiczny
- zapinany na zamek ułatwiający zakładanie i zdejmowanie

- wchłania i odparowuje wilgoć - hamuje rozwój mikroorganizmów
- zmniejsza rozwój bakterii na powierzchni materaca
- nie spiera się, nie niszczy
- certyfikat Oeko-Tex 100
- posiada jony srebra


Dekoracyjnie do łóżeczka chciałam girlandę, dość długo jej szukałam. Wymagania jakie miałam to musiała być 3D, kolorystyka błękit, delikatna zieleń ale nie mięta, biały i szary. Swoją girlandę musiałam stworzyć sama, znalazłam ją na allegro lecz była w innych kolorach: róż, błękit, szary i biały. Po wymianie e-mailowej zmieniłam kolorystykę i jest taka jak chciałam.  


Girlanda pochodzi od nasznureczku.pl, paczuszka była u mnie po tygodniu i jeszcze pięknie zapakowana. Girlanda świetnie się prezentuję na łóżeczku. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 emibanasiak , Blogger