stycznia 06, 2018

Pranie ubranek- wyprawka niemowlęca

Swoją wyprawkę dla niemowlaka kompletuje z listą, którą znalazłam na stronie https://whisbear.pl, lista jest w bardzo fajny jak dla mnie sposób podzielona, zresztą zobaczcie sami https://whisbear.pl/blog/szczegoly/wyprawka-niemowleca-gotowa-lista-niezbednikow-2016-12-29.

Dokładnie wszystko co tej liście się znajduje zakupiłam lub jeszcze planuje zakupić. Obecnie jestem w 26 tygodniu ciąży więc mam jeszcze troszkę czasu. Na sam koniec zostawiłam rzeczy droższe jak np.: laktator, monitor oddechu, wózek, fotelik do samochodu czy bazę izofix. Łatwiej było mi wydać 500 zł na wiele rzeczy jak na jedną :) Całą wyprawkę postaram Wam się opisać szczegółowo w pozostałych postach.


Ubranka kupuje przez internet, łatwiej mi się zdecydować jak w sklepie. Kolorystykę wybieram stonowaną, odcienie niebieskiego, szarego czy białego. Niewiele rzeczy kupuję w żywych kolorach. Inaczej znowu ma przyszła Babcia, ona zazwyczaj wybiera odcienie turkusu czy czerwieni.


Ubranka to w większości pajacyki, body rozmiar 56-62, zdarzają się spodenki ale tego rodzaju ubrań zdecydowanie mniej kupuję, maluch szybko rośnie w pierwszych tygodniach. Na rozmiarówkę jednak trzeba uważać jedno 56 nie jest równe drugiemu 56. Produkt do prania poleciła mi Pani w sklepie Słoń http://www.slonsklep.pl. Zaproponowała ona produkt, który sama stosuje do prania ubranek swojego maleństwa. 


Płyn do prania firmy Dzidziuś też mi przypadł do gustu. Jest łatwy w użyciu, nie pozostawia zapachu i jest wydajny. Cena 14 zł w moim przypadku nie jest wysoka. Nowe ubranka piorę na 30 stopni w pralce i dolewał około pół korka płynu do prania. Moja mama znowu używała płatków mydlanych. A Wy jakiego produktu używacie? 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 emibanasiak , Blogger