stycznia 09, 2018

Wymarzony dzień każdej dziewczyny- ślub


Nasz wyjątkowy dzień planowany był na spokojnie, dokładnie wiedziałam czego chcę i jak mam wyglądać w tym dla nas wyjątkowym dniu. Termin ślubu był zaplanowany na 3 września 2016 r., jak ten czas leci. Pierwsze co zrobiliśmy to rezerwacja terminu w sali weselnej. W naszym przypadku nie szukaliśmy sali ponieważ nasi bliscy znajomi posiadają salę, która w 100% odpowiadała naszym gustom.
Salahttps://www.facebook.com/trzycory/.

Kolejnym etapem naszych rezerwacji był kościół. Ślub braliśmy w przepięknym zabytkowym kościele w małej miejscowości o nazwie Modlna koło Ozorkowa. Jest to Parafia Pana Młodego. Mały drewniany kościołek nadał świetny klimat całej uroczystości.


Kościółhttp://www.parafiamodlna.pl.

Jak już mieliśmy dwa najważniejsze elementy zaczęliśmy szukać całej reszty. Fotograf, kamerzysta i orkiestra. Z fotografem nie mieliśmy też problemu, mojego męża kolega jest świetnym człowiekiem, który wykonał mega robotę http://slubnefoto.info, Tomek jest bardzo pozytywną osobą i robi piękne zdjęcia.

Z kamerzystą nie było też jakiś większych problemów, zdecydowaliśmy się na ekipę z https://www.facebook.com/Sunrise-Film-289970837683444/.  Nasz zwiastun:
https://vimeo.com/192578218

Zespół wybraliśmy z ogólnodostępnego forum, polecali tam ten zespół: https://www.facebook.com/zespolthenighttime/, pojechaliśmy na przesłuchanie do Zduńskiej Woli i od razu zarezerwowaliśmy termin. Zespół składa się z młodych ludzi, grają na instrumentach: gitara i perkusja. Wokal pierwsza klasa. Grają wszystkie piosenki.

PANNA MŁODASwoje przygotowania rozpoczęłam od znalezienia świetnej makijażystki z salonu COŚ PIĘKNEGO w Łodzi: https://www.facebook.com/Coś-Pięknego-Gabinet-Kosmetyczny-i-fryzjerski-1635338763389164/, w tym samym miejscu malowana była moja mama jak i świadkowa. Fryzjer też w tym samym miejscu. Co do makijażu oddałam się w 100% makijażystce, Nina jest bardzo ciepłą osobą i wie co robi. Przygotowywała moją twarz przez pół roku przed ślubem, miałam różnego rodzaju zabiegi z kwasami i świetnie ją znała.

SUKIENKA ŚLUBNA

Sukienki ślubnej zaczęłam szukać praktycznie zaraz po zaręczynach, jestem osoba bardzo wymagającą i niedecydowana. Od sukienki wymagałam jakości i czegoś innego jak mają wszystkie Panny Młode. Padło na markę PRONOVIAS, mój salon sukien ślubnych dawał mi na tyle poczucie bezpieczeństwa i tego, że dziewczyny napewno mnie nie zawiodą, że swoją sukienkę kupiłam na 2 lata przed ślubem :) https://www.facebook.com/Salon-Ślubny-Damaris-379580305519026/


BUTY ŚLUBNE 

Zakochałam się w nich od pierwszego wejrzenia: https://www.menbur.pl/bridal. Bardzo wygodne, jedyne w swoim rodzaju buty.


BIŻUTERIA

W tym przypadku był dość spory problem przez wyszywaną sukienkę. Wybrałam bransoletkę z kolekcji PANDORY i kolczyki ślubne APART a na poprawiny NOVIA-BLANCA. 


KWIATY


PAN MŁODY


Pan Młody jest osobą, która uwielbia się wyróżniać i nie chciał wyglądać jak typowy Pan Młody. Garnitur w odcieniu chabru świetnie wyróżniał się wśród gości a tym samym podkreślał urodę Pana Młodego. Garnitur pochodził ze sklepu BYTOM, my akurat nasz zestaw kupiliśmy w Galerii Łódzkiej. Dodatki jakie wybraliśmy dla Młodego były w kolorze bordo: muszka jak i buty.

Muszka: tommy hilfiger

Buty: pako lorente


Pasek skórzany: tommy hilfiger, Spinki do koszuli: BMW M3, Zegarek: BMW MOTORSPORT 
Pan Młody jest fanem jak i użytkownikiem MARKI BMW dlatego wybrał takie dodatki. 

SAMOCHÓD

Z samochodem mieliśmy ciekawą historię. Na 2 lata wcześniej zarezerwowaliśmy samochód, który miał do nas przebyć aż z Dąbrowy Górniczej, wybraliśmy BMW 6 Grand Coupe w kolorze czarnym. 

Niestety bliżej ślubu po kontakcie z Panem doszły jakieś dodatkowe koszty i na szybko musieliśmy szukać nowego samochodu, na miesiąc przed ślubem nie mieliśmy czym jechać :) Mieliśmy ogromne szczęście, znaleźliśmy samochód w Warszawie, tylko kolor nie był czarny lecz biały, co przez przypadek wydaje mi się lepiej wyglądało jak czarne BMW. Dekorację samochodu mieliśmy w cenie.


POPRAWINY


Sukienka: https://www.facebook.com/MarinaSuknieWieczorowe/, Garnitur: BYTOM. 

SESJA ZDJĘCIOWA

Razem z naszym fotografem ustawiliśmy gdzie pojechać i jakie zdjęcia chcemy. Miejsca które wchodziły w grę to Warszawa i Toruń. Wybraliśmy naszą stolicę właściwie bo Tomek powiedział "a dawno tam nie byłem". Efekty sami oceńcie.  Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 emibanasiak , Blogger