lutego 14, 2018

Pokój niemowlaka karuzela handmadeKolorystyka pokoju mojego synka to szary, biały, błękit i mięta. Ogólny motyw panujący to motyw nieba tak sobie wymyśliłam:) Co się za tym kryje... gwiazdki, balon latający, chmurki itp.. 

Odpowiedniej karuzeli szukałam naprawdę bardzo długo. Te dostępne w sklepach czy to stacjonarnych czy internetowych wogóle nie pasowały mi. Jak już coś mi przypadło do gustu to jednak okazało się, że do końca to nie jest to. Aż nareszcie na INSTAGRAMIE coś wypatrzyłam. 


nanuko_mobiles OMG!!!! Jeśli szukacie czegoś wyjątkowego za rozsądne pieniążki, coś co będzie zachwycało i jednocześnie będzie dekoracją pokoju dla dziecka. To na 100% jest to właśnie NANUKO MOBILES. 


Mój pomysł na samym początku był zupełnie inny jak wyszło w efekcie końcowym. Motywem miał być samolot, chmurki i lecący balon. Przeglądając jednak profil NANUKO_MOBILES strasznie podobały mi się świecące gwiazdki, jednak dziewczyny miały je złote bądź srebrne co nie koniecznie pasowało do mojej koncepcji. Nieszczęście znalazł się kawałek materiału w odcieniu turkusu, który świetnie się wpasował w całość karuzeli.


  Dodatkowo na środku postanowiłyśmy dodać tęczę i dodaliśmy kolor żółty i zielony, co moim zdaniem ożywiło troszkę smutną kolorystykę. Karuzelę uważam za strzał w 10!!! A Wam jak się podoba?

1 komentarz:

  1. Jak można się skontaktować z stroną nanuko_mobiles aby złożyć zamóienie?? Czy można w jakiś sposób poza portalami społecznościowymi, mają jakąś stronę??

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 emibanasiak , Blogger