lutego 09, 2018

Wyprawka dla dziecka z LULLALOVE


Wszystkie produkty zakupiłam sama ze swojego budżetu :) Markę LULLALOVE znalazłam na INSTAGRAMIE. Dziewczyny opowiadają o swoich produktach i tym samym przybliżają kupującemu dany produkt.

Marka słynie z znanego w całym internecie MR B :) szczerze mówiąc też go polubiłam bardzo przez kolorystykę. Produkty z linii MR B są produktami sensorycznymi. Co to oznacza? Zabawka-termoforek specjalnie posiada trzy kolory: czerwony, biały i czarny, które wpływają na wzrok dziecka. MR B wykonany jest z bardzo miękkiego pluszu, posiada metki i szeleści co wpływa na rozwój dotyku. MR B posiada wkład solny, po zgięciu patyczka wkład nagrzewa się i działa jak termoforek. Zabawka może służyć również jako pacynka. 


 Kaczuszka LULLALOVE zachwyciła mnie złotą koroną:) Można ją wykorzystać jako zabawkę przy kąpieli z maluszkiem lub jako gryzak. Kaczka wykonana jest z naturalnego kauczuku. Dostępna jest w trzech kolorach: czerwony, czarny i mój widoczny na zdjęciu.


Rożek, becik wybrałam też z motywem MR B, taki motyw można wykorzystać zarówno dla dziewczynki jak i dla chłopca. Jakość materiału jak i wykonania jest bez zarzutów. Zabieram go dla Maluszka do szpitala.


Zawieszka do smoczka w kolorze uroczego błękitu. Duży plus za przypinkę sama mam problem aby ja odpiąć.


Muślinowa myjka z motywem MR B kupiłam z myślą o ulewaniu akurat ale zobaczymy jak będzie się sprawdzać jako myjka. Napewno Wam opiszę :)

Polecam produkty w 100% za jakość wykonania. Jak się będą spisywać opiszę Wam jak Maluszek będzie je już jakiś czas użytkował.

1 komentarz:

  1. U nas bezapelacyjnie wygrywa kocyk bambusowy Lullalove, MR B Lullalove ale również szczotka z włosia koziego Lullalove.

    MRB to pierwsza zabawka, ktora pokochal moj syn. Przytul ja codziennie, gryzl jej lapki i nozki, dodatkowo jako pierwsza rzecz samodzielnie zlapal wlasnie go :)

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 emibanasiak , Blogger